Potřebujete pomoc?
+420 605 777 727 (Po–Pá: 7.30–16.00)

Domácí čistička BC4 BASIC SAM "na klíč"

10% sleva

Pro Vás, kdo nechcete věnovat řadu volných víkendů nebo rovnou celou dovolenou na zajišťování a nákup materiálu, organizování a koordinování celé řady subdodavatelů, a to vše s rizikem nejistého výsledku, máme připravený náš jedinečný produkt „Dodávka NA KLÍČ", vše s garantovaným výsledkem a zárukou za funkčnost celého systému od jednoho dodavatele. Na Vás pak už jen zůstane užít si svůj volný čas bez starostí a věnovat ho odpočinku, rodině nebo svým koníčkům.
 

Číst dál
Dostupné ihned
97 676 Kč
s DPH 15 %
Původní cena 108 529 Kč
10% sleva – ušetříte 10 853 Kč
84 936 Kč bez DPH
Varianty produktu:
Domácí čistička BC4 BASIC SAM Skladem
47 021 Kč DPH 21 %
Domácí čistička BC4 OPTIMA SAM Dostupné do 14 dnů
52 550 Kč DPH 21 %
Domácí čistička BC4 COMFORT SAM Dostupné do 14 dnů
83 345 Kč DPH 21 %
Zobrazit více variant
Potřebujete pomoc? - ilustrační obrázek
Potřebujete pomoc?
(Po–Pá: 7.30–16.00)
Dekorace Dekorace

Popis produktu

domácí čistička odpadních vod

Domovní čistička BC4 BASIC SAM "na klíč"


Na první pohled to vypadá celkem jednoduše a od souseda nebo v hospodě se dovíte, že na tom není co zkazit. K tomu se dá říct – možná, ale jen pokud jste odborník v dané oblasti.    

Každá instalace je jedinečný projekt a dobrá příprava limituje výsledek, a proto naše Dodávka "NA KLÍČ" začíná příjezdem našeho technika – specialisty (nikoliv bagristy nebo řemeslníka či instalatéra) na místo budoucí realizace, který zde provede místní šetření. Ten zde s Vámi projedná Váš záměr, dotáže se Vás na všechny důležité detaily a případně Vám navrhne výhodnější řešení. Pak teprve zaměří a zaznamená veškerá data potřebná ke zpracování podkladů pro zajištění přípravy a bezchybného provedení kompletní instalace.  


Úskalím u instalací prováděných svépomocí nebo s bagristou, je zajištění a koordinace dodávek materiálu jednotlivých profesí k realizaci celého díla a dohlédnout aby vše klapalo. Instalace jímky, nádrže nebo čističky rozhodně není jen o tom vykopat na zahradě díru, něco do ní strčit a pak to zase zasypat. Základem každé instalace je správné osazení jímky do výkopu a provedení opatření respektující vlastnosti terénu. Instalované zařízení je dále potřeba napojit na kanalizace a další související sítě, například přívod elektřiny, potrubí pro výtlak, vodovodní řad, atd. Každý výrobek má navíc svá specifika, které vyžadují určitou odbornost, a správně nainstalovat kompletní vybavení nádrže na dešťovou vodu nebo zprovoznit ČOV není úplně jednoduché.  

Naše Dodávka NA KLÍČ Vás všech těchto starostí a rizik zbavuje. Zajistíme veškeré subdodávky a naši technici disponují všemi odbornostmi potřebnými k provedení komplexní instalace včetně instalace potřebného příslušenství. Navíc Vás v rámci naší Dodávky NA KLÍČ seznámí s obsluhou a správným používáním výrobku.  

Dále existuje spousta mýtů, na které už mnoho stavebníků doplatilo. Například málokdo ví, že beton neřeší vše. Kamenem úrazu je spodní voda. Beton  jen snižuje namáhání jímky zvodnělou zeminou, a pokud jímka není dostatečně staticky dimenzovaná, dojde k jejímu zborcení i přes obetonování vlivem průsaku vody z okolního terénu. Navíc obetonováním jímky vzniká nový produkt z hlediska technického i legislativního a pokud jste obetonování provedli svépomocí, nebo ho provedl bagrista či stavební firma, který instalaci a obetonování provedl, pak domoci se nápravy nebo náhrady případných škod u výrobce jímky je velmi složité, ne-li nemožné.  

S naší Dodávkou NA KLÍČ Vám nic z toho nehrozí. Instalujeme pouze vlastní výrobky na bázi konstrukčního konceptu STEELPLAST® jehož výsledkem jsou nejodolnější jednoplášťové jímky současnosti a vše máte od jednoho dodavatele bez starostí a rizik, s garancí výsledku se zárukou na celé dílo.  

Mnoho našich zákazníků již spontánně ocenilo eleganci a následné výhody naší instalace NA KLÍČ. Nechte se inspirovat.


Napsali o produktu

5
„Nejsem technický typ, proto jsem si nechal čističku zabudovat firmou Sineko, čističku dali do provozu, jsem spokojen a doporučuji všem, kdo se na to necítí.“
IB
Igor Bor Albrechtice
5
„Vše v pořádku, technik, který přijel místo zaměřit, byl profesionál.“
S
Stanislav70 Bělá pod Bezdězem
5
„Tuto čističku doporučuji, vynikající komunikace, ještě odbornější instalace, poradí, pomůžou.“
SP
Slávek P. Pelhřimov
5
„ČOV máme v provozu od r.2018. Jsme maximálně spokojení. Dodání a montáž byla bezproblémová, výborná komunikace a servis. Zaměstnanci poradí a pomůžou. Vaši čističku můžeme doporučit.“
RP
Richter Pavel Kletné
5
„Dobrý den, čistička je na svém místě. Vše funguje jak má. Chtěl bych poděkovat všem co tady dneska byly. Bylo tady hodně firem , ale takový přístup a provedená práce se jen tak nevidí. S radosti vás doporučím dál. Ještě jednou děkuji i vám.“
MA
Martin A. Morávka
5
„ČOV máme od května a jsme maximálně spokojení. Ze začátku jsme se obávali, zda bude fungovat jak má, jaké čistící prostředky používat, ale po měsíci ani nevíme, že ji máme. Určitě dobrá zkušenost, doporučuji.“
ŠC
Štěpán C. Kunín
5
„Oba pánové z firmy Sineko byli skvělí, byla radost je vidět při práci a komunikovat s nimi.“
LW
Ludvík W. Václavovice
5
„Montážníci byli pečliví, obsluhu ČOV mi vysvětlili, já jako laik jsem to mile rád přivítal.“
P
P.Č. Dětenice
Celkové hodnocení
5
8 recenzí

Proč si zvolit nás

Ilustrační obrázek instalace na klíč
Naše instalace na klíč
  • Doprava zdarma
  • Výkopové práce v ceně
  • Instalace a napojení
Zobrazit více
Dekorace
Ilustrační obrázek zařídíme projekt
Zařídíme projekt
  • Vyřešíme administrativu
  • Podáme vše za Vás
  • O nic se nestaráte
Zobrazit více
Dekorace
Rádi Vám zavoláme

Neváhejte, odešlete nám své telefonní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo nám napište e‑mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhejte, odešlete nám svou e‑mailovou adresu a my Vám co nejdříve napíšeme.

Naše webové stránky a řídicí panely používají soubory cookie. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Zjistěte více zde.