Potřebujete pomoc?
+420 605 777 727 (Po–Pá: 7.30–16.00)
Ilustrační koláž - Chráníme budoucnost vody

Chráníme budoucnost vody

Voda není nekonečná. Moc ji potřebujeme, ale málo myslíme na to, odkud ji bereme, kolik jí zbývá a kam se ztrácí. Proto jsme si dali za cíl chránit budoucnost vody a postarat se o to, aby jí byl vždy dostatek. Lepší budoucnost je volba.

  • Jsme zodpovědní. Naše výrobky neuvolňují mikroplasty ani jinak neškodí.
  • Bereme to vážně. Věříme ve svou práci a proto ji děláme pořádně.
  • Myslíme dopředu. Používáme odolné materiály nejvyšší jakosti s dlouhou životností.

Všechno pouze z naší dílny

Vše, co nabízíme, sami používáme. Produkty pro vás přímo navrhujeme, vyrábíme, instalujeme a jsme vám kdykoliv nablízku. Tak to podle nás má být.

  • Jsme Češi. 100 % našich produktů proto vzniká v ČR.
  • Instalace a projekty realizujeme kompletně na klíč.
  • Vlastní patenty nám nejsou cizí. Proto máme jímky a nádrže, které nepotřebují beton.
Ilustrační koláž - Všechno pouze z naší dílny
Ilustrační koláž - Věříme tomu, co děláme

Věříme tomu, co děláme. Už přes 20 let

Díky dlouholeté zkušenosti v oblasti ekologického vodohospodářství rodinných domů, nás nezaskočí nejnáročnější instalace, terén ani úřady.

  • Jsme tu už od roku 1994 a rukama nám prošlo přes 20 000 úspěšných instalací.
  • SINEKO znají aj bratia. Jsme špička v Čechách i na Slovensku.
  • Umíme se domluvit. Každý projekt je pro nás unikátní a jdeme do něj naplno.

Napsali o nás

Děkuji zaměstnancům SINEKA za perfektní spolupráci a pomoc při realizaci mé zakázky. Obchodní zajištění, předrealizační příprava i samotná realizace byly na vysoké profesionální úrovni, navíc nepostrádaly potřebnou lidskost a zájem při řešení potřeb klienta. Přesně tak si představuji přístup výrobce zařízení a zároveň i dodavatele všech realizačních prací „na klíč“.

RH

Radim H.

Havířov

Dobrý den, dovolujeme si Vám poděkovat za ochotu a vstřícnost, kterou jste nám vždy věnovali. Zároveň děkujeme Vašim technikům, kteří nádrž realizovali na místě. Nenastala jediná komplikace, jsou výborní. Děkujeme za dokončení díla a přejeme jen vše dobré. Pokud byste nám mohla poslat z realizace fotografie, předem děkujeme. Srdečně zdraví Zdeněk a Lída M.

Za

Zdeněk a Lída M.

Kroměříž

Dobrý den, včera proběhla úspěšně instalace nádoby na dešťovou vodu, chlapi byli šikovní a počasí přálo :). Děkuji. S pozdravem Jiří

JH

Jiří H.

Praha

Tímto bych chtěl poděkovat vaši firmě za excelentní přístup při realizaci systému na sběr dešťové vody. Od prvopočátku byla s vašimi zaměstnanci skvělá spolupráce, od zaměření projektu, přes administrativu až po samotné usazení nádrže na vodu a její připojení k domu. Na všech stupních se jednalo o bezchybnou činnost, příkladně na sebe navazující.

TP

Dobrý den, minulý týden se úspěšně podařila realizace akumulační nádoby a ČOV. Chci Vám poděkovat nejen za kvalitně odvedenou práci, ale i za průběžnou komunikaci, trpělivost s obavami stavebníka a samotné zaškolení s následným provozem zařízení. Byl jsem mile překvapen, že ani intenzivní déšť práce nepřerušil a vše se podařilo dokončit v plánovaném čase.

PF

Pavel F.

Ostrava

Dobrý den, chtěla bych Vám touhle cestou poděkovat za ochotu a vstřícnost a pěkně odvedenou práci a hlavně velké díky vašim technikům. Byla jsem velmi překvapená jejich zkušenostmi, pracovitostí a rychlostí. Takže ještě jednou děkuji za všechno. S pozdravem Olga.

OK

Olga K.

Písek

Dobrý den, čistička je na svém místě. Vše funguje jak má. Chtěl bych poděkovat všem co tady dneska byli. Bylo tady hodně firem, ale takový přístup a provedená práce se jen tak nevidí. S radosti vás doporučím dál. Ještě jednou děkuji i vám.

MA

Martin A.

Bílovice

Krásné ráno, ještě jednou jsem vám všem chtěl poděkovat za profesionálně odvedenou práci při realizaci naší žumpy. Vše proběhlo podle mých představ. I následná úprava pozemku je odvedená na jedničku, děkuji a přeji mnoho pozitivních zakázek. S přáním hezkého dne!

RM

Radek M.

Blansko

Děkujeme celé společnosti SINEKO za realizaci naší objednávky. Všechno proběhlo hladce a bez komplikací, za což děkujeme nejen Vám z obchodního oddělení, ale i p. Tománkovi, který provedl technickou přípravu a p. Foltovi a Biolkovi, kteří provedli faktickou realizaci s velkou zkušeností a s minimalizací škod na zahradě. Vaši firmu budeme vřele doporučovat!

DM

Dobrý den, zasilam Vám alespoň krátkou pochvalu: Děkujeme chlapům ze Sineka, kteří nám realizovali výkop a usazení septiku, chlapi byli sehrání, počasí jim moc nepřálo, ale zvládli to na jedničku.

A

Chtěl bych Vám poděkovat za skvělou práci při instalaci nádrže. Vše proběhlo skvěle. Chlapi byli profíci. Vše jim šlo jako po másle a odvedli výbornou práci. Jsem rád, že jsem si zvolil právě firmu SINEKO. Vše, na čem jsme se dohodli, do puntíku platilo, i přes to, že jsem nebyl úplně jednoduchý zákazník. Ve všem jste mi vyšli vstříc, což ve mně zanechalo velký dojem.

IP

Ing. Petr H.

Znojmo

Dobrý den. Dne 24.7.2019 Vaše fa a Vaší zaměstnanci instalovali jímku v obci Chotilsko okres Příbram. Za sebe uvádím, že děkuji moc za vzornou spolupráci a vzorný přístup v cele situaci. Děkuji moc a určitě budu ochoten využít dalších služeb Vaší fa.

MO

Milan O.

Chotilsko

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci a perfektní provedení od Vašich zaměstnanců. Určitě Vás budu doporučovat. Přeji Vám krásný víkend Luděk Ch.

LC

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit své poděkování Vašim pracovníkům při realizaci domácí čistírny odpadních vod, byli skvělí, přijeli v určený čas, pracovali perfektně, trpělivě vše vysvětlovali i mému 80 letému otci, skvěle vysvětlili chod čistírny, záludnosti provozu. No prostě jedničky, více takových řemeslníků bychom potřebovali ve všech oborech. Ještě jednou moc děkuji za skvělou realizaci a přeji spoustu spokojených zákazníků. S pozdravem a přáním pěkného dne Lenka.

LK

Lenka K.

Albrechtice

Velká pochvala hochům za provedené práce, přístup a ochotu. Díky.

KV

Kryštof V.

Trutnov

Od roku 1994

Historie značky SINEKO se začala psát v roce 1994.

2002

Formulace strategie pro 21. století a vznik společnosti SINEKO Engineering v dnešní podobě.

2004

Reorganizace způsobu výroby a obchodu ze zakázkového způsobu prodeje na typizovanou produkci s korporátním systémem řízení jakosti s důrazem na zvyšování kvality a užitné hodnoty produktů.

2006

Systematická inovace a vývoj nových produktů jako součást všech procesů, průmyslová ochrana novátorských řešení a zahájení sériové produkce plastových jímek typu NAUTILUS. Tuto koncepci konstrukce jímek používáme a zdokonalujeme dodnes.

2010

Hospodářská krize, propad produkce i tržeb, stagnace inovací a vývoje.

2014

Návrat do ztracených pozic, změna cílů i strategie na základě poučení z důsledků hospodářské krize. Zavedení nových a do té doby ojedinělých komplexních služeb pro naše zákazníky – doprava zdarma po celé ČR, komplexní dodávka jímek NA KLÍČ včetně zemních prací.

2018

SINEKO se stává lídrem v segmentu plastových jímek jak v oblasti konstrukce, spolehlivosti výrobků a spektru nabídky služeb, tak i v objemu prodeje a realizací. Investice do nových progresivních technologií, rozšíření výrobní a expediční základny pro Českou republiku a Slovensko.

2020

Inovace v kvalitě a komplexnosti dodávek a služeb zákazníkům, zavedení nové extra odolné řady plastových jímek do spodní vody NAUTILUS® EXTREME line, postavené na unikátním konceptu STEELPLAST® společnosti SINEKO.

Certifikát systému řízení kvality

Naše nabídka

Rádi Vám zavoláme

Neváhejte, odešlete nám své telefonní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo nám napište e‑mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhejte, odešlete nám svou e‑mailovou adresu a my Vám co nejdříve napíšeme.