Potřebujete pomoc?
+420 605 777 727 (Po–Pá: 7.30–16.00)
Instalace nádrže na dešťovou vodu u novostavby RD

Instalace nádrže na dešťovou vodu u novostavby RD

Modřišice, Sušice, Lhotka

Nezastaví nás ani aprílové počasí

Ne vždy nám počasí přeje. Pokud však není venku úplná kalamita, nic nás neodradí od toho plnit vždy termíny. Jinak tomu nebylo ani v dubnu roku 2020, kdy jsme u pana Václava Š. instalovali na klíč nádrž na dešťovou vodu. Z počátku to vypadalo, že pořádně zmokneme, ale nakonec se vyčasilo a my tak předali šťastnému majiteli novostavby jako vždy perfektně odvedenou práci a pomohli jsme mu tak užít si nové bydlení připravené na budoucnost.

Chci vědět více
Instalace ČOV u novostavby RD

Instalace ČOV u novostavby RD

Kopřivnice - Lubina, Prachatice, Lipník

Komplexní řešení na klíč

Při všech dodávkách na klíč pracujeme tak, aby výsledek skvěle seděl našim klientům. O to jsme radši, když můžeme provést rozsáhlejší instalace a nabídnout tak kompletní a ekologické řešení. Pro pana Jiřího F. jsme připravili moderní řešení čištění odpadních vod, které jsme během jednoho dne nainstalovali, zprovoznili a řádně otestovali. Letní počasí a podloží bez kamenů navíc znamenalo bleskovou rychlost všech prací, která majitele čerstvé novostavby potěšila a usnadnila mu nové bydlení.

Chci vědět více
Nás sníh nepřekvapí

Nás sníh nepřekvapí

Moravský Beroun, Olomouc, Valašská Bystřice


Každou zimu můžeme slýchávat lidový bonmot o tom, jak silničáře zaskočila zima. Když sníh přikryje komunikace a pozemky, často stavebnictví a venkovní práce upadají do zimního spánku. U nás to je ale jinak. Chápeme, že existují situace, kdy zkrátka čekat nelze, například ve chvíli, kdy potřebujete kolaudovat a chcete už bydlet, nebo si třeba chcete v létě dopřát klid na dovolenou s rodinou. Proto vám nabídneme termín instalace i v zimních měsících a pomůžeme tak vyřešit situaci, ve které vás tlačí čas.

Chci vědět více
Amatérismus nečekejte

Amatérismus nečekejte

Brno, Karlovy Vary, Jičín


Od založení naší společnosti si stále pěstujeme zkušené týmy, takže k vám posíláme jen zkušené pracovníky, kteří už mají za sebou desítky instalací a nepřekvapí je žádná situace. Vedoucí těchto týmů jsou ostřílení matadoři, kteří si vše důkladně připraví předem a samotná realizace pak běží tak, jak má. A to i v případě, že narazíme na nečekanou změnu.

Chci vědět více
Postupujeme s citem a respektem

Postupujeme s citem a respektem

Šumperk, Jesenice, Kopřivná


Veškeré instalace a realizace provádíme s ohledem na stav vašeho pozemku a stavební práce vykonáváme maximálně šetrně. To znamená, že po instalaci našich produktů za sebou nenecháme spoušť. Nemusíte se tak bát, že byste svou pracně udržovanou zahradu museli následně zachraňovat.

Chci vědět více

Napsali o nás

Děkuji zaměstnancům SINEKA za perfektní spolupráci a pomoc při realizaci mé zakázky. Obchodní zajištění, předrealizační příprava i samotná realizace byly na vysoké profesionální úrovni, navíc nepostrádaly potřebnou lidskost a zájem při řešení potřeb klienta. Přesně tak si představuji přístup výrobce zařízení a zároveň i dodavatele všech realizačních prací „na klíč“.

RH

Radim H.

Havířov

Dobrý den, dovolujeme si Vám poděkovat za ochotu a vstřícnost, kterou jste nám vždy věnovali. Zároveň děkujeme Vašim technikům, kteří nádrž realizovali na místě. Nenastala jediná komplikace, jsou výborní. Děkujeme za dokončení díla a přejeme jen vše dobré. Pokud byste nám mohla poslat z realizace fotografie, předem děkujeme. Srdečně zdraví Zdeněk a Lída M.

Za

Zdeněk a Lída M.

Kroměříž

Dobrý den, včera proběhla úspěšně instalace nádoby na dešťovou vodu, chlapi byli šikovní a počasí přálo :). Děkuji. S pozdravem Jiří

JH

Jiří H.

Praha

Tímto bych chtěl poděkovat vaši firmě za excelentní přístup při realizaci systému na sběr dešťové vody. Od prvopočátku byla s vašimi zaměstnanci skvělá spolupráce, od zaměření projektu, přes administrativu až po samotné usazení nádrže na vodu a její připojení k domu. Na všech stupních se jednalo o bezchybnou činnost, příkladně na sebe navazující.

TP

Dobrý den, minulý týden se úspěšně podařila realizace akumulační nádoby a ČOV. Chci Vám poděkovat nejen za kvalitně odvedenou práci, ale i za průběžnou komunikaci, trpělivost s obavami stavebníka a samotné zaškolení s následným provozem zařízení. Byl jsem mile překvapen, že ani intenzivní déšť práce nepřerušil a vše se podařilo dokončit v plánovaném čase.

PF

Pavel F.

Ostrava

Dobrý den, chtěla bych Vám touhle cestou poděkovat za ochotu a vstřícnost a pěkně odvedenou práci a hlavně velké díky vašim technikům. Byla jsem velmi překvapená jejich zkušenostmi, pracovitostí a rychlostí. Takže ještě jednou děkuji za všechno. S pozdravem Olga.

OK

Olga K.

Písek

Dobrý den, čistička je na svém místě. Vše funguje jak má. Chtěl bych poděkovat všem co tady dneska byli. Bylo tady hodně firem, ale takový přístup a provedená práce se jen tak nevidí. S radosti vás doporučím dál. Ještě jednou děkuji i vám.

MA

Martin A.

Bílovice

Krásné ráno, ještě jednou jsem vám všem chtěl poděkovat za profesionálně odvedenou práci při realizaci naší žumpy. Vše proběhlo podle mých představ. I následná úprava pozemku je odvedená na jedničku, děkuji a přeji mnoho pozitivních zakázek. S přáním hezkého dne!

RM

Radek M.

Blansko

Děkujeme celé společnosti SINEKO za realizaci naší objednávky. Všechno proběhlo hladce a bez komplikací, za což děkujeme nejen Vám z obchodního oddělení, ale i p. Tománkovi, který provedl technickou přípravu a p. Foltovi a Biolkovi, kteří provedli faktickou realizaci s velkou zkušeností a s minimalizací škod na zahradě. Vaši firmu budeme vřele doporučovat!

DM

Dobrý den, zasilam Vám alespoň krátkou pochvalu: Děkujeme chlapům ze Sineka, kteří nám realizovali výkop a usazení septiku, chlapi byli sehrání, počasí jim moc nepřálo, ale zvládli to na jedničku.

A

Chtěl bych Vám poděkovat za skvělou práci při instalaci nádrže. Vše proběhlo skvěle. Chlapi byli profíci. Vše jim šlo jako po másle a odvedli výbornou práci. Jsem rád, že jsem si zvolil právě firmu SINEKO. Vše, na čem jsme se dohodli, do puntíku platilo, i přes to, že jsem nebyl úplně jednoduchý zákazník. Ve všem jste mi vyšli vstříc, což ve mně zanechalo velký dojem.

IP

Ing. Petr H.

Znojmo

Dobrý den. Dne 24.7.2019 Vaše fa a Vaší zaměstnanci instalovali jímku v obci Chotilsko okres Příbram. Za sebe uvádím, že děkuji moc za vzornou spolupráci a vzorný přístup v cele situaci. Děkuji moc a určitě budu ochoten využít dalších služeb Vaší fa.

MO

Milan O.

Chotilsko

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci a perfektní provedení od Vašich zaměstnanců. Určitě Vás budu doporučovat. Přeji Vám krásný víkend Luděk Ch.

LC

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit své poděkování Vašim pracovníkům při realizaci domácí čistírny odpadních vod, byli skvělí, přijeli v určený čas, pracovali perfektně, trpělivě vše vysvětlovali i mému 80 letému otci, skvěle vysvětlili chod čistírny, záludnosti provozu. No prostě jedničky, více takových řemeslníků bychom potřebovali ve všech oborech. Ještě jednou moc děkuji za skvělou realizaci a přeji spoustu spokojených zákazníků. S pozdravem a přáním pěkného dne Lenka.

LK

Lenka K.

Albrechtice

Velká pochvala hochům za provedené práce, přístup a ochotu. Díky.

KV

Kryštof V.

Trutnov

Naše služby

Rádi Vám zavoláme

Neváhejte, odešlete nám své telefonní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo nám napište e‑mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhejte, odešlete nám svou e‑mailovou adresu a my Vám co nejdříve napíšeme.