Potřebujete pomoc?
+420 605 777 727 (Po–Pá: 7.30–16.00)

FAQ – nejčastější dotazy

Co je realizace na klíč?

Každá naše realizace na klíč začíná příjezdem technika na místo budoucí realizace, který zde provede místní šetření – zaměří vše potřebné, pečlivě s Vámi projedná Váš záměr a navrhne pro Vás nejvýhodnější řešení, jak z pohledu finanční investice, tak z pohledu proveditelnosti v místě.

Veškeré údaje zjištěné při místním šetření budou zpracovány našimi techniky a výsledkem bude návrh optimálního řešení pro Vás. Nyní již stačí jen Váš souhlas a můžeme se pustit do plánování termínu realizace. 

V den realizace provedou naši montážní technici výkopové práce, instalují výrobek do výkopu, napojí na kanalizaci a provedou zpětný zásyp výkopů včetně hrubých terénních úprav. Pokud je součástí instalovaného výrobku nějaké provozní zařízení (čerpadla, dmychadla, atd.), provedou naši technici provozní zkoušku a seřízení. Vy se nemusíte vůbec o nic starat. Vaši přítomnost budeme potřebovat jen při zaučování obsluhy Vašeho nového zařízení.

Jak dlouho trvá samotná realizace na klíč?

Realizaci na klíč zvládneme ve většině případů během 1 dne. Pouze v případech, kdy instalujeme více výrobků, velký rozsah dešťové nebo odpadní kanalizace, tak kompletní realizaci dokončujeme během 2, maximálně 3 dnů.

Jaké jsou termíny realizace na klíč?

Víme, že není čas ztrácet čas, ale vše chceme pečlivě připravit. Náš technik Vás navštíví zpravidla do 3 týdnů od objednávky a samotnou realizaci na klíč zvládneme do 5–6 týdnů. Na Vaše nové zařízení se tedy můžete těšit zpravidla do dvou měsíců od uzavření objednávky.

Realizujete na klíč i v zimě?

Nás nic nezastaví. Ano, realizace na klíč provádíme i v zimě. Pouze v případě extrémně špatných klimatických podmínek (hodně sněhu, velké mrazy), odkládáme realizaci po dohodě s Vámi na co nejbližší příznivější období.

Cena, kterou vidím na vašem webu je konečná?

Ano, cena na našem webu je konečná. Zahrnuje vše nezbytné pro zajištění funkce zařízení v běžných podmínkách, zahrnuje také místní šetření provedené u Vás naším technikem, technologickou a organizační přípravu, dopravu na místo, zemní práce, osazení do výkopu, napojení, zprovoznění a zpětný zásyp včetně hrubých terénních úprav.

Může dojít k navýšení ceny?

Od nás ne. Cena se může zvýšit pouze na základě Vašich nadstandardních požadavků v rámci akce (např. vybudováním nátokové nebo odtokové kanalizace, dodávka čerpadla atd.).

Takže cenu si od začátku svým výběrem řídíte jen Vy a je tedy jen na Vás, co si budete přát z naši nabídky doplnit.

Co vše pro mě můžete udělat?

Vyběhat povolení na úřadech pokud je potřebujete, zajistit stavební projekt, hydrogeologický posudek, dopravit výrobek zdarma, dodat dešťovou kanalizaci včetně geigerů, dodat odpadní kanalizace, zabudovat jakýkoliv náš výrobek z naší nabídky na klíč včetně vsaku, instalovat zemní filtr, provést výtlaky pro čerpací jímky, dodat čerpadla, vodoměrné šachty, provádění technických revizí ČOV a další. Je toho opravdu hodně, co umíme. V podstatě cokoliv, na co si vzpomenete.

Nevadí, že jsem z Aše nebo Třince?

Nevadí. Přijedeme kamkoliv budete chtít. Realizaci na klíč provádíme za stejnou cenu po celé České republice. Výrobní a expediční střediska máme v Českém Brodě (pro Čechy) a v Mošnově (pro Moravu). Všude jsme Vám nablízku.

Mohu svou představu s někým předem probrat?

Svou představu nebo záměr s námi můžete nezávazně konzultovat kdykoliv a to před ale i v průběhu objednávky. Stačí nám zavolat nebo napsat. Když nám na sebe zanecháte kontakt, zavoláme Vám my.

Každá naše realizace na klíč začíná příjezdem našeho technika - specialisty na místo budoucí realizace. A právě zde můžete v klidu podrobně projednat Váš záměr. Náš technik Vám navrhne nejvýhodnější řešení.

Co bude konzultace u mě stát?

Příjezd technika nepředstavuje žádné dodatečné náklady. Veškeré náklady na technickou a organizační přípravu nezbytnou k bezchybnému provedení Vaši realizace na klíč, tedy včetně místního šetření provedeného naším technikem-specialistou, jsou již zahrnuty v ceně základní nabídky podle ceníku na našich webových stránkách.

Vzhledem k časovému rozlišení úkonů místního štření a vlastní realizace dodávky na klíč ve vztahu k DPH však účtujeme úkon místního šetření samostatně s tím, že celá tato částka (včetně DPH) je následně odečtena od konečné fakturace dodávky na klíč jako samostatná položka pro Vaši jednoduchou kontrolu. Kozultace Vás tedy nebude stát nic navíc.

Je v ceně dodávky ČOV na klíč i vyřízení stavebního povolení?

Není, neboť ne každý klient tuto službu požaduje. Tuto službu si však u nás můžete objednat. Rádi za Vás vyřídíme vše potřebné a ušetříme vám běhání po úřadech.

Vypracujete mi projektovou dokumentaci?

Ano, i tohle dokážeme. V případě realizace na klíč je u nás možné objednat vyřízení stavebního povolení, jejíž nedílnou součástí je projektová dokumentace.

Rádi Vám zavoláme

Neváhejte, odešlete nám své telefonní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo nám napište e‑mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhejte, odešlete nám svou e‑mailovou adresu a my Vám co nejdříve napíšeme.