Potřebujete pomoc?
+420 605 777 727 (Po–Pá: 7.30–16.00)

FAQ – nejčastější dotazy

Co vše obsahuje dodávka na klíč?

Dodávka na klíč začíná příjezdem technika na místo budoucí realizace, který zde provede místní šetření – zaměří vše potřebné (vzdálenosti, prostorové uspořádání, hloubku nátoku do jímky, atd.), projedná s Vámi Váš záměr, případně Vám navrhne výhodnější řešení. Následně budou údaje zjištěné při místním šetření zpracovány naším technickým úsekem a výsledkem bude individuální návrh optimálního řešení Vašeho záměru formou aktualizované cenové nabídky. Po odsouhlasení nabídky se dohodneme na termínu realizace. V den realizace naši montážní technici provedou výkopové práce, instalují výrobek do výkopu, provedou napojení na kanalizace a zpětný zásyp výkopů včetně hrubých terénních úprav. Pokud je součástí instalovaného výrobku nějaké provozní zařízení (čerpadla, dmychadla, atd.), provedou naši technici provozní zkoušku a seřízení a zaučí Vás jako budoucí obsluhu.

Jak dlouho trvá samotná realizace dodávky na klíč?

Kompletní realizaci provádíme ve většině případů během 1 dne. Pouze v případech, kdy instalujeme více výrobků nebo velký rozsah kanalizace, kompletní realizaci provádíme během 2 až 3 dnů.

Jaké jsou termíny dodávky na klíč?

Místní šetření proběhne zpravidla do 3 týdnů od objednávky a samotná dodávka na klíč do 5–6 týdnů od místního šetření. Takže kompletní dodávka je zpravidla zrealizována do dvou měsíců od uzavření objednávky.

Realizujete dodávku na klíč i v zimě?

Ano, dodávky na klíč realizujeme i v zimě. Pouze v případě technologicky nepříznivých klimatických podmínek (velké množství sněhu, teploty pod nulou), odkládáme realizaci na příznivější období v termínu dle dohody.

Do jaké vzdálenosti realizujete dodávku na klíč?

Dodávky NA KLÍČ realizujeme po celé České republice.

Je možná konzultace s technikem?

Každá dodávka na klíč začíná příjezdem našeho technika – specialisty (nikoliv bagristy nebo řemeslníka či instalatéra) na místo budoucí realizace, který zde provede místní šetření. Ten zde s Vámi projedná Váš záměr, případně Vám navrhne výhodnější řešení. Pak teprve zaměří a zaznamená veškerá data potřebná ke zpracování podkladů pro zajištění přípravy a bezchybného provedení Vaší kompletní dodávky NA KLÍČ.

Přijede technik zdarma?

Ano, příjezd technika nepředstavuje žádné dodatečné náklady. Veškeré náklady na technickou a organizační přípravu nezbytnou k bezchybnému provedení Vaší dodávky na klíč, tedy včetně místního šetření provedeného naším technikem-specialistou, jsou již zahrnuty v ceně základní nabídky podle ceníku na našich webových stránkách či v nabídce, kterou jste od nás obdrželi. Vzhledem k časovému rozlišení úkonů místního šetření a vlastní realizace dodávky na klíč ve vztahu k DPH však účtujeme úkon místního šetření samostatně s tím, že celá tato částka (včetně DPH) je následně odečtena od konečné fakturace dodávky na klíč jako samostatná položka pro Vaši jednoduchou kontrolu.

Je v ceně dodávky ČOV na klíč i vyřízení stavebního povolení / ohlášky?

V ceně instalace ČOV NA KLÍČ není vyřízení stavební povolení / ohlášky zahrnuto, ale můžete si jej u nás objednat jako samostatnou službu, kdy za Vás vyřídíme vše potřebné a ušetříme Vám tak čas a starosti.

Vypracujete mi projektovou dokumentaci?

Ano, ale jen v případě, že si u nás objednáte vyřízení stavebního povolení / ohlášky k ČOV. Pak je vypracování projektové dokumentace nedílnou součástí této služby.

Můžu se zastavit osobně?

Ano, rádi Vás přivítáme v kancelářích naší společnosti v Mošnově na adrese Mošnov 314, 742 51 Mošnov. Před Vaší návštěvou nám zavolejte a domluvíme se na konkrétní termínu tak, abyste nemuseli čekat.

Proč máte uvedenou adresu v Ostravě Hrabové?

Na této adrese se nachází sídlo společnosti. Provozní útvary jako je obchodní a technické oddělení sídlí v Mošnově na adrese Mošnov 314, 742 51 Mošnov, výrobní a expediční středisko pak sídlí v Sedlnicích na adrese Sedlnice 666, 742 56 Sedlnice a v Českém Brodě na adrese Klučovská 1280, 282 01 Český Brod.

Rádi Vám zavoláme

Neváhejte, odešlete nám své telefonní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo nám napište e‑mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhejte, odešlete nám svou e‑mailovou adresu a my Vám co nejdříve napíšeme.