Potřebujete pomoc?
+420 605 777 727 (Po–Pá: 7.30–16.00)

Řešíte dešťovku nebo odpadní vody? Vyhněte se kompromisům.

Pokud stavíte nové bydlení, nebo chystáte rozsáhlejší rekonstrukci rodinného domu, asi vás hned tak nenapadne řešit, z jakého materiálu bude vaše nová nádrž na dešťovku, septik nebo žumpa. Možná si říkáte, že je to věc, kterou stejně zakopete pod zem, tak proč to řešit? Pozor, pravda je úplně jinde.


Voda v pořádku = bydlení v pořádku

Správné řešení odpadní nebo dešťové vody zdaleka není kosmetická záležitost. Způsob, jak a z čeho je zařízení vyrobeno, totiž přímo ovlivňuje, jak pohodlně se vám bude v domě bydlet. Nevhodný materiál nebo špatná konstrukce a výrobek se může zbortit, nebo být vyplaven na povrch vztlakem spodní vody. A to může znamenat, že váš dům bude bez možnosti odvodu odpadní vody prakticky neobyvatelný, a navíc vás mohou čekat poměrně velké výdaje na instalaci nového zařízení. Ne vždy se totiž povede, že k poruše dojde ještě v záruční době.


Ukázka zdeformované jímky po instalaci z důvodu působení vztlaku spodní vody. Ke konstrukci byl použit pouze plast.STEELPLAST® je naše manifesto

Každý výrobce vám řekne, že zrovna jeho řešení je to správné. Rovnou se vám přiznáme, že to samozřejmě cítíme stejně. Ale na rozdíl od ostatních jsme si dali za cíl vytvořit něco nekompromisního, výrobek, který ukáže, že ekologické řešení odpadních a dešťových vod je zodpovědná cesta a při ochraně budoucnosti našich dětí prostě nemůžeme dělat kompromisy. 


STEELPLAST® - výhodnější než beton. Bez obetonování


Vše stojí na propracovaném systému výztuží z nerezové oceli v kombinaci s prvojakostním polypropylenem od předních světových výrobců. Tato kombinace zajišťuje vysokou statickou odolnost a dokonalou vodotěsnost. Navíc nepodléhá degradaci a zajišťuje tak téměř neomezenou životnost v jakémkoliv terénu a maximální přívětivost k životnímu prostředí. Nejlepší na tom je, že všechny tyto vlastnosti si koncept STEELPLAST® drží bez nutnosti složitostí v podobě obetonování nebo náročných stavebních úprav.

Porovnání vlastností jímek s konstrukcí STEELPLAST® s ostatními typy jímek


STEELPLAST®Běžný plastBeton
Rychlá a jednoduchá instalaceanoanone
Cenová dostupnostanoanoano
Vhodný do nestabilních podmínekanoneano
Odolný proti zborceníanoneano
Životnost po několik generacíanoanone
Neuvolňuje mikroplastyanoneano

Co si z toho vzít?

Ať už hledáte chytré řešení dešťovky nebo odpadních vod, myslete vždy na to, aby se vám investice vyplatila v dlouhodobém měřítku a nevyžadovala náročnou údržbu. Pokud se rozhodnete pro SINEKO, rádi vám poskytneme záruku, že podobné problémy zkrátka vyřešíme nadobro. 

Rádi Vám zavoláme

Neváhejte, odešlete nám své telefonní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo nám napište e‑mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhejte, odešlete nám svou e‑mailovou adresu a my Vám co nejdříve napíšeme.