Potřebujete pomoc?
+420 605 777 727 (Po–Pá: 7.30–16.00)

FAQ – nejčastější dotazy

Jsou jímky NAUTILUS vhodné do terénu s vysokou hladinou spodní vody?

Ano jsou. Všechny výrobky řady EXTREME Line, jsou díky revoluční technologii STEELPLAST® concept by SINEKO, která kombinuje pevnost nerezové oceli s dokonalou vodonepropustností prvojakostního polypropylenu, jako jediné na českém trhu určeny k instalaci i do prostředí s vysokou hladinou spodní vody nebo do vodonepropustných zemin (jíl) bez nutnosti obetonování.

Jak se vyrábějí vaše výrobky?

Všechny naše produkty vyrábíme polyfúzním svařováním dílů připravovaných na automatických CNC strojích z válcovaných, kalibrovaných desek z polypropylenu 1. jakosti s přesně definovanými vlastnostmi v každé funkční části výrobku. 

Díky konceptu výroby z plastu v kombinaci s vysokopevnostní nerezovou ocelí, kterou využíváme pro konstrukci našich produktů, jsou výsledkem nejodolnější jednoplášťové jímky současnosti bez nutnosti obetonování.

Jaké jsou výhody polyfúzně svařované konstrukce?

Jednoznačně vysoká odolnost a staticky definované vlastnosti každé části produktu přesně podle potřeby.

Tento způsob výroby je výhodou např. proti způsobu výroby rotačním tvářením (rotomoulding), který principiálně nezaručuje homogenitu pláště, což se kompenzuje např. složitým žebrováním, které však díky nedostatkům této technologie nemusí zajistit požadovanou odolnost a životnost.

Z čeho jsou vaše produkty vyrobeny?

Všechny naše produkty vyrábíme výhradně z polypropylenu 1. jakosti a vyztužujeme vysokopevnostní nerezovou ocelí od předních světových dodavatelů. 

Díky tomu spojení vyrábíme nejodolnější jednoplášťové jímky současnosti, které jsou vhodné i do náročných hydrogeologických podmínek bez nutnosti obetonování.

Jaká je síla (tloušťka) plastu, ze kterého jsou produkty vyrobeny?

Nejčastěji se používá materiál v tloušťkách od 6 do 15 mm, podle velikosti a konstrukce výrobku. Konstrukce a statika každého výrobku je navržena vždy tak, aby spolehlivě sloužila v podmínkách, pro které jsou určené. Všechny výrobky jsou certifikovány v souladu s českými a evropskými normami.

Rádi Vám zavoláme

Neváhejte, odešlete nám své telefonní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo nám napište e‑mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhejte, odešlete nám svou e‑mailovou adresu a my Vám co nejdříve napíšeme.